Pohled z ptačí perspektivy

Události posledních dnů okolo vajíčkové aféry mohl přehlédnout jen málokdo. Nicméně na ZČU již začlo zkouškové období, a tak mají studenti spousty jiných starostí. A co na to Jáchym?

Nezařazené

Malý krok pro studenta, velký skok pro SKM

Rezervace lůžek na kolejích na příští rok funguje již téměř výhradně elektronicky. Mnohaleté zavádění elektronických vymožeností na SKM se již začíná projevovat. Standardní zábavné fronty u kanceláří vedoucích kolejí tímto končí.

Nezařazené

Výsledky soutěže o sud piva

Ikdyž to nebylo vůbec jednoduché rozhodování, tak vítěz je hlasováním redaktorů dioné celkem jasný. Druhé a další místa již uváděna nejsou, protože se na nich již nikdo neshodl. Na konci článku si můžete sami zahlasovat jaký pokoj se vám nejvíce líbil.

Nezařazené

Fotomix z Exodu

V pátek 8. května ráno se probouzím a říkám si, jaké je asi počasí? Kouknu z okna a pohled na skoro zamračenou oblohu mě ani nijak nepřekvapí. Aby bylo krásně, to by nesměl být Exodus 🙂 Během dopoledne se mraky naštěstí jakž takž protrhaly, proto jsme si užili celkem fajnovou asi tak 18km procházku za občas i slunečného počasí.

Nezařazené

Jak to bude s ČAH?

Přinášíme Vám informace o přípravě Českých akademických her (ČAH), které se letos v červnu uskuteční právě v našem městě, tedy v nám všem známé Plzni.

Nezařazené