Rezignace vedoucí katedry politologie FF

Docentka Šárka Cabadová Waissová rezignovala dne 27.9. na funkci vedoucí Katedry politologie a mezinárodních vztahů (KAP) Filozofické fakulty ZČU v Plzni. Důvody svého rozhodnutí vysvětluje v obsáhlém otevřeném dopise, jehož znění vám přinášíme zde.

Nezařazené

Volba rektora, volba děkana práv

3. listopadu se uskuteční volba kandidáta na rektora/rektorku ZČU. Podány byly dvě nominace, a to na současného ředitele Centra nových technologií doc. Holečka a na současnou děkanku Fakulty zdravotnických studií PaedDr. Mauritzovou. O post děkana FPR se uchází 6 kandidátů.

Nezařazené

Kam první týden za zábavou?

V pondělí 20.září začíná zimní semestr a je potřeba tento fakt pořádně zapít. Tento názor zastává velká část studentů, proto pro vás studenti z rádia Bomba a dalších studentských organizací připravili hned několik akcí, kde se určitě dobře pobavíte!

Nezařazené

Oplocen přístřešek na kola u budovy FAV/FST

Již před delší dobou byl u budovy FAV a FST po četných žádostech studentů i zaměstnanců ZČU zřízen přístřešek na kola. Zaparkované stroje se bohužel velmi často stávaly předmětem zájmu různých nenechavců, krádežím nezabránilo ani instalování bezpečnostních kamer. Proto bylo o prázdninách realizováno opatření, které snad konečně poskytne uživatelům tohoto přístřešku dostatek jistoty…

Nezařazené