Výsledky voleb – kolejní samosprávy, GRAS, SK RVŠ

V týdnu od 18. do 24. října proběhly na kolejích volby představitelů kolejních samospráv pro funkční období listopad 2010 – říjen 2011. Hlasy byly sečteny na středeční schůzi SK AS ZČU, kde se zároveň volil jeden zástupce studentů do komise GRAS (Grantová podpora aktivit studentů) a delegát+náhradník do Studentské komory Rady vysokých škol (SK RVŠ). A jak všechna ta hlasování dopadla?

Nezařazené

Studentské Nečtiny 2010

O víkendu 29. – 31.10. proběhne na zámku v Nečtinech již 3. ročník tzv. Studentských Nečtin. Členové SK AS ZČU, studentských komor fakultních senátů a zástupci studentských organizací působicích na ZČU na této akci tradičně diskutují o řadě aktuálních témat. A co bude na programu letos?

Nezařazené

Jazykové konkurzy IAESTE

Co, že tu vlastně je? Jazykové konkurzy, které pořádá studentská organizace IAESTE při ZČU v Plzni. Jakožto potencionální zájemce o praxi v zahraničí jsem se rozhodla, že vyzpovídám svého kamaráda a kolegu Martina Fejta, abych se dozvěděla víc:

Nezařazené

Fotoreportáž z III. konference ČeSU

Každý semestr se koná jedna konference České studentské unie (ČeSU) a to vždy na jiné univerzitě. Tento semestr konference proběhla ve dnech 8.-10.10. na půdě Škoda Auto Vysoké Školy v Mladé Boleslavi a zúčastnilo se jí zhruba 40 zástupců studentských organizací působících na českých vysokých školách.

Nezařazené

Zveřejněna programová prohlášení kandidátů na rektora ZČU

Oba kandidáti na post rektora ZČU, ředitel NTC doc. RNDr. Miroslav Holeček a děkanka FZS PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D., představili své volební programy.  Diskuze o nich proběhne na setkání akademické obce s kandidáty, které se připravuje na středu 20. října od 16:00 v aule budovy FPE ve Veleslavínově ulici (místnost VC 301).

Nezařazené