Informování prváků na FPE

Stejně jako v minulém roce proběhla i letos na Fakultě pedagogické série informačních schůzek pro studenty prvních ročníků. Jejich cílem je zajistit dostatečnou informovanost prváků nejen o samotném systému studia na FPE a ZČU, ale i o dalších souvisejících tématech. Letošní novinkou bylo závěrečné testování znalostí z infoschůzek a hodnocení jejich kvality. Jak tedy nastupující studenti informační schůzky hodnotí? A co si z nich pamatují?

Nezařazené

KOKOSY NA SNĚHU aneb jak jsme vzali jižany na sever

Bylo celkem zajímavé sledovat Mexičany (studující na ZČU), kteří nikdy nezažili teplotu pod nulou, jak shrabávají námrazu z aut a jásají nad prvním sněhem (a vysvětlovat jim, že tohle ještě sníh není…). O to zajímavější bylo vzít je s grupou 50 dalších zahraňáků na lyže do Krkonoš, 1200 metrů vysoko, pár dní po sněhové kalamitě. Přečtěte si, jak ESN Ski Trip viděla jedna z našich instruktorek 🙂

Nezařazené

ČSSD na radnici = narvaná třicítka

Jeden z nejvýznamnějších projektů na zlepšení veřejné dopravy v Plzni – prodloužení tramvajové trati k areálu univerzity na Borských polích – bude zřejmě odložen na neurčito. Nové vedení plzeňské radnice, kterou ovládá koalice ODS a ČSSD, začalo od záměru couvat.

Nezařazené

9. Univerzitní upír – fotky a statistiky

Ve dnech 23. a 24. listopadu proběhl na plzeňské tranfuzní stanici již 9. semestrník akce Univerzitní upíraneb Krev nad zlato pořádané studentskou komorou AS FPE ZČU a organizací SKVAIP. Jak se tato tradiční akce zaměřená na doborovolné dárcovství krve vydařila tentokrát? A kolik lidí vlastně v jejím rámci na plzeňskou tranfuzku dorazilo?

Nezařazené

Vánoční besídka AEGEE

Zůstáváš na víkend v Plzni a chceš se jít někam v sobotu 11.12. 2010 večer pobavit? Přijď na vánoční besídku AEGEE v Plzni do Bowling klubu Lucerna na Doubravce, začínáme v 18:00.

Nezařazené