Fakultě právnické není senátem doporučeno přijímat studenty

Fakulta právnická se snaží oklepat z aféry, která se udála. I na veřejnosti se prezentovala tak, že se chystá otevřít dveře i novým studentům. Přijímání do prvního ročníku je velmi důležité (kromě jiných důvodů) pro ekonomický chod fakulty. Pod tíhou událostí a s nejistou budoucností to ale asi není nejlepší nápad. 

Nezařazené

Cashflow klub Plzeň

Cílem hry Cashflow je zvýšit si svou finanční gramotnost. Chceme zapojili i další studenty, kteří se zajímají o svět financí a rádi by si zábavnou formou vyzkoušeli, jak fungují peníze v praxi.

Nezařazené

4. Celouniverzitní maškarní ples je tady!!! A bude to nářez!

Kolegyně a kolegové, studentky a studenti. Velice rádi bychom Vás pozvali na 4. Celouniverzitní maškarní ples, který se koná dne 4.4.2012 (středa) v Sokolovně centrum, Ledecká 19, Bolevec. Tentokrát jsme zvolili téma ROCK´N´ROLL, které je hodně volné co do výběru kostýmů. Rád bych zdůraznil, že maska NENÍ povinností, ale výhodou. Doufáme, že se přijdete bavit, protože to bude stát za to! Cena lístku je 100 Kč v předprodeji a 130 Kč na místě (pokud zbude).

Nezařazené

Co s létem?

Léto se blíží a ty pořád ještě nemáš žádné plány co s ním? Chceš si přivést jedinečné zážitky ze zahraničí? Pojeď na stáž s plzeňskou pobočkou mezinárodní studentské organizace AIESEC!

Nezařazené