Čtenářská amnestie

30. dubna až 4. května 2012 je vyhlášena čtenářská amnestie Univerzitní knihovny. V tyto dny můžete bez pokuty vrátit vypůjčené knihy. Amnestie se vztahuje pouze na knihy vrácené do knihovny, ne vhozené do biblioboxu!

Nezařazené

Super roznášení katalogů pokračuje.

V našem lokáním cetru IAESTE v Plzni si myslíme, že pomáhat ostatním ke kariéře, je super věc. Proto jsme poprosili superhrdiny, aby nám pomohli s rozdáváním katalogu iKariéra. Superhrinka se na našem kampusu na Borech objevila již včera, ona a jejíi kamarádi nám ale budou pomáhat celý tento týden. Od našeho super týmu dostaneš nejen katalog v elektronické či tištěné podobě, ale také malý dáreček a navíc se s našimi superhrdiny můžeš i nechat vyfotit!

Nezařazené

Tram Party vol. 3

A opět je tu TRAM party! Již po třetí vyjede do nočních ulic noční tramvaj rádia Bomba. Ve středu 18. dubna se dočkáte nezapomenutelné projížďky po Plzni.

Nezařazené

Šesté pokračování studentského festivalu BOMBAfest si nenechte ujít již tuto středu!

Již šesté pokračování studentského festivalu BOMBAfest se odehraje 11. 4. (16:00 – 00:00 hod.) v Moving Station na Jižním předměstí. Kostru festivalu budou tvořit tradiční koncerty studentských kapel. Další hudební produkci obstarají DJs – těšit se tentokrát návštěvníci mohou nejen na taneční hudbu, ale i např. reggae nebo electroswing.

Nezařazené