Nový Průvodce prváka je tady

V minulém týdnu jsme vás informovali o novém vydání Průvodce prváka, jehož zveřejnění v elektronické podobě jsme naplánovali na září. Pro představu jsme pak zveřejnili vydání z minulého roku a potěšilo nás, že ač neaktuální, vzbudil Průvodce velký ohlas. Rozhodli jsme se pro to, že jeho letošní elektronické vydání uspíšíme.

 

Nezařazené

Nový Průvodce prváka nejen pro prváky

S blížícím se novým akademickým rokem se blíží i doba, kdy na naší univerzitě nastoupí do prvního ročníku několik tisíc nových studentů. A jelikož se domníváme, že první ročník na vysoké škole je ročník nejtěžší, připravili jsme právě pro nově přijaté studenty nové vydání brožury Průvodce prváka.

 

Nezařazené

Největší squashová liga v Plzni mění svůj název

Z VŠ LIGY je teď VAŠE LIGA. Squashová liga, kterou v jarní sezóně hrálo v Plzni 80 hráčů, mění svůj název. Squashová liga založená v roce 2007 Tomášem Reinbergerem byla původně určena výhradně pro studenty pražské VŠE. Přes rozšíření do celé Prahy, dalších měst republiky a o další sporty se VAŠE LIGA vyvinula v největší amatérskou ligu v ČR ve squashi, badmintonu, beach volejbale a tenise.

Nezařazené