Zveřejnění praxí pro rok 2013

A je to tady!

Na odkazu níže naleznete praxe pro rok 2013. Naši zástupci se v Belfastu činili a vybojovali pro vás více než 90 praxí (různých oborů). Na praxi se zatím nemůžete přihlásit, přihlašování bude zahájeno během příštího týdne. Tak si zatím můžete v klidu vybrat praxi přímo pro vás 😉

Nezařazené

Problematika profesorů ve Spojených státech. Publikuj nebo zhyň

 Denně se v akademickém prostředí vysokoškolští studenti potýkají s problémem užívání akademických titulů, hodností nebo funkcí v praxi ať už u svých vyučujících nebo přímo u sebe. Zatímco někteří se honosí bakalářem, někdo se nespokojí s magisterskou úrovní. Další přemýšlejí nad malými doktoráty, někteří nad velkým doktorátem, ale já, alespoň v tomto článku, se zaměřím na titul nejvyšší – profesor. Krátký exkurz do tajů profesury v českém prostředí ovšem vystřídá užívání ve Spojených státech amerických, jenž je hlavním tématem článku.

Nezařazené

Apartní pozvánka

29. ledna 2013. Toho dne se bude dít ledacos, přátelé. Adam Lambert, homosexuální celebrita z USA, oslaví své 31. narozeniny.  Taktéž bude slavit Dominik Kaštánek, jehož však všichni znají jako Dominika Haška. A kdyby se v dávné minulosti vynalezl lék na dlouhověkost, glorifikoval by onoho data i věhlasný dramatik Anton Pavlovič Čechov. 

Nezařazené

Miss studentka 2012/13

Česká studentská unie, největší síť studentských organizací v ČR, v současné době rozjíždí soutěž Miss studentka 2012/13? O co se jedná a jak se tato soutěž odlišuje od dalších miss, kterých je v naší republice pořádná spousta (z VŠ prostředí připomeňme např. soutěž Miss Academia)?

Nezařazené

PLES FAKULTY ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

Rok už uplynul a na FZS jsou přípravy plesu v plném proudu…

Neseďte doma a přijďte na ples zdravotníků naší fakulty. Tentokrát v duchu MAFIA STYLE, proto přijďte klidně i stylově oblečeni a my Vás třeba ocenímě 😉 Dále na Vás čeká skupina Anakonda BAND, Lotto Štěstí, casino a další bohalý program.

Nezařazené