Jeden drobný report z Majálesu 2013

 V předchozích dnech se v Plzni uskutečnil již 24. ročník studentského majálesu. Slavnosti byly započaty již ve středu na Kapeláži a pokračovaly v pátek na náměstí Republiky, kde byla zvolena poprvé královna studentského festivalu Marge SKÁča Simpsonová, která sklidila největší ovace publika. Královskému pátku přálo počasí, a tak si studenti dosyta užili vychlazené nápoje, opalovačky a hudební program v podání takových kapel jako jsou Sunshine, Nebe, Michal Hrůza, Tleskač a další.

 

Nezařazené

Laďte Bombu, laďte Jezevčíka!

Přátelé kvalitní zábavy a relevantních informací,

usedněte 29. dubna ve 21:00 ke svým počítačům a oddejte se poslechu věhlasného rozhlasového pořadu Brýlatý Jezevčík na vlnách rádia Bomba, jejž pro Vás připravuje šlechetné moderátorské duo Daniel Salcman a Filip Koryta. 

Nezařazené

Soutěže s Dioné v průběhu majálesových oslav

Naši čtenáři i ostatní studenti i civilisti 😉 nás mohli potkat ve stáncích v průběhu majálesových oslav. Dioňáci si připravili soutěže, které brzy budou vyhodnoceny přímo zde, na Dioné. Pokud jste nestihli soutěžit, můžete se připojit alespoň v hlasování o nejkurióznější fotografii, či kresbu.

Nezařazené

Další z apartních pozvánek…

Vážení a milí,

přijměte skromné pozvání na komorní večírek, jenž proběhne blaženého data 10. května v kulturní kavárně Jabloň, již můžete najít naproti autobusovému nádraží v Plzni. Ona požehnaná akce má předběžný start stanoven na 20:00 středoevropského času. Vstupné je samozřejmě dobrovolné.

Nezařazené