Dioné má nového šéfredaktora

Po dlouhé době Dioné přeobsadilo vedení. Na schůzi, která se uskutečnila 29. 5. 2013 se Zuzka vzdala své funkce šéfredaktora, protože se chystá ukončit studium. Co myslíte, čtenáři, jaká fakulta se “ujme” vedení Dioné nyní?

Nezařazené

Zápisy se blíží-nezapomeňte na tělocvik

Zápisy na akademický rok 2013/2014 se nezadržitelně připlížily a tak je načase začít uvažovat nad skladbou rozvrhu. Které povinné, povinně volitelné a „céčkové“ předměty nám zase budou otravovat život. Ale studium nemusí být jen nuda, pruda a sezení nad hromadou knih. Zpestřete si studentská léta sportem!

Nezařazené

Sedm otázek pro Ondřeje Sloupa

Všechno lítá, co peří má. A kdo se směje naposled, ten se prý směje nejlíp. Bude ono do všech koutů rozšířené pořekadlo platit i na filozofa, filmového kritika a manažera komunikace Ondřeje “Ondru” Sloupa?

To brzy zjistíme!

Nezařazené

Studentské organizace působící na akademické půdě ZČU

 

Život na akademické půdě studentům nepřináší pouze studium, vědomosti a tituly. Další zajímavé zkušenosti mohou poskytovat studentské organizace, které na samotné univerzitě již nějaký ten pátek působí a my vám přinášíme stručný přehled organizací, které mohou rozšířit vaše obzory a být užitečným bodem nejen v životopisech.<--break->

Nezařazené

Jak se obléknout na zkoušku?

 

Doba běžné výuky, tedy doba definovatelná jako poměrně klidné, pokojné a relaxační období zaplněné relativně zábavnými studentskými kratochvílemi, se úderem dnešní půlnoci změnila ve zkouškové období ztělesněné několikatýdenními záchvaty hysterie.

Nezařazené

Nechci být bez práce

Výroční 20. Katalog iKariéra právě dorazil do rukou 3400 studentů na Západočeské univerzitě v Plzni! Chceš-li si ho také prolistovat, pak se buď dostav do HJ 202, kde ho od nás můžeš dostat v papírové podobě…

Nezařazené