U kterých předmětů na ZČU je nejnižší úspěšnost plnění?

Mezi studenty ZČU se často mluví o tom, které z předmětů na různých součástech jsou nejnáročnější a dávají lidem nejvíce zabrat.
Najít nějaké zcela objektivní kritérium náročnosti je samozřejmě nemožné, protože každý ji může spatřovat někde jinde. Určitou informaci však může dávat to, kolik ze zapsaných studentů dokázalo ten či onen předmět úspěšně absolvovat. Pojďme se tedy podívat na to, které předměty realizované během uplynulého letního semestru jsou v tomto směru na jednotlivých součástech ZČU smutnými rekordmany.

Nezařazené

Revoluce v českém kulečníku?

Dne 7.9.2013 proběhla Valná hromada (VH) Českomoravského billiardového svazu (ČMBS). Tato událost mezi hráči poolové sekce (Pool-billiard = kulečník s dírami) vyvolala velké vášně. Mělo se volit nové vedení sekce i vedení celého svazu. V minulých letech bylo vedení sekce stále stejné v čele s Pavlem Halamkou. Tento rok se jim však postavili konkurenti v podobě Jana Janaty, Daniela Pokrývky a dalších. Zástupci nového křídla chtěli posunout náš kulečník blíže ke světovým trendům. Proto vypracovali rozsáhlý dokument, který tyto změny vysvětluje. Tento dokument nazvali Změna 2013. Celý si ho můžete přečíst na Změna 2013.

Nezařazené