Výtvarná soutěž v Univerzitní knihovně ZČU

Inspirujte se knihami Bohumila Hrabala, malujte s Univerzitní knihovnou a soutěžte o šampaňské nebo pravé Postřižinské pivo! První výkresy už do knihovny dorazily – buďte další, kdo se zapojí. Podepsané malůvky můžete odevzdávat v knihovně až do konce března.

A nezapomeňte si v diáři zaškrtnout čtvrtek 27. března – ve studovně Univerzitní knihovny ve Veleslavínově ulici 42 se od 17:00 bude konat neformální přednáška “Bohumil Hrabal méně známý?, kde se dozvíte třeba to, kam chodil B. Hrabal na pivo, že nebyl zrovna poklidný důchodce nebo Vám prozradíme, kde hledal inspiraci ke psaní.

Čtěte více na  http://www.knihovna.zcu.cz/Hrabal100.
Vaše knihovna

Nezařazené

10. Konference ČeSU

První březnový víkend se sjeli zástupci studentských organizací z několika univerzitních měst na 10. konferenci České studentské unie (ČeSU). Tentokrát v prostorách Pražské VŠE.

Nezařazené

Jaké kvality by měl mít budoucí rektor ZČU?

 Na podzim tohoto roku by měl Akademický senát ZČU volit kandidáta na rektora na funkční období 2015-2018. Již nyní se však začíná diskutovat o tom, jaké kvality by měli uchazeči o tuto pozici mít, a kdo konkrétně by se o funkci rektora mohl ucházet…

Nezařazené