Přesně na den oslavíme ve středu na plese v Parkhotelu 20. narozeniny ZČU

Milí studenti,

ve středu 28. 9. 2011 na sv. Václava to bude přesně dvacet let, kdy vznikla naše univerzita – naše alma mater. A kdo jiný by tento významný den měl oslavit, než my studenti, bez kterých by to nešlo? 🙂
Na oslavu dvaceti let už proběhlo či ještě budete zváni na několik akcí, tato se liší tím, že se jedná o slavnostní ples, respektive o večer rozdělený do 3 scén. Jelikož nám slibují krásné počasí, tak venku u bazénu si holky mohou od pěti zatancovat Zumbu, uvidíte vystoupení roztleskávaček Blue Wings Cheerleaders a především nepřijdete ani o fotbalové utkání naší Viktorky s AC Milan, protože budeme mít u bazénu velkoplošnou projekci.

Uvnitř v malém sále vás čeká představení studentských organizací a diskotéka rádia Kiss Proton, ve velkém pak začínáme krom oficialit módní přehlídkou modelů Queen shop, které nám předvedou dívky z Miss Plzeň, dále se můžete těšit na 3 kapely – Košík Band, Buster Nixon a RH Funkiss, či DJs z Music Mafia. Moderátory večera bude dvojice Míra Hejda a Viktor Nový. Uvidíte několik tanečních vystoupení. A samozřejmě při takové slávě nebude chybět ohňostroj na počest ZČU.

Zveme vás tímto tedy všechny na tuto velkolepou podívanou, a to ve středu 28. 9. – už od 16:00 začínáme venku a program plynule pokračuje. Více se dozvíte na FB: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=272280819448962 či si můžete přečíst článek zde: http://www.qap.cz/zabava/object/pripravuje-se-velkolepy-ples-na-oslavu-20-vyroci-univerzity-23482/article.htm.
Tato akce nese díky bohatému programu vysoké finanční náklady, které se nepohybují jen v desítkách tisíc korun, a tak bohužel nemůže být pro vás zcela zdarma. Jsme také studenti 🙂 Informace o předprodeji a dalším tedy naleznete na FB – viz výše.
Ptáte se nás často, co na sebe. Nic není předepsáno – posuďte sami dle programu. Asi ne otrhané džíny, ale ani večerní róby 🙂

Mooc se na vás těší celý organizační tým