Druhý termín konkurzů na praxe

Požadavky zaměstnavatelů na zájemce o pracovní pozici se každou chvíli rozšiřují. Často už pouhý diplom a nějaká praxe nestačí. Podobně je to i s jazyky. Jeden jazyk je dnes již nezbytností. Zaměstnavatelé ocení, když se zájemce učí nebo již umí další cizí jazyk. Samozřejmostí je alespoň základní orientace v oblasti počítačů. Jednou z dalších výhod je, když se zájemce zúčastnil nějaké zahraniční praxe, třeba s IAESTE.

O tom, jak zahraniční praxe s IAESTE probíhají a jaké podmínky je potřeba splnit, jste si mohli popovídat s Erikou, která k nám přijela na pracovní praxi až z Mexika. Pokud si chcete stejně jako ona obohatit životopis o pracovní stáž v zahraničí, procvičit si jazyk a poznat, jak to chodí v jiných zemích, máte stále ještě šanci. Registrujte se na našich stránkách na jazykový konkurz z angličtiny či z němčiny, který proběhne ve čtvrtek 24. 11. od 18:00 v UI 127. IAESTE nabízí pracovní stáže ve více jak 80 zemích světa.

Pokud jste besedu s Erikou nestihli, máte stále možnost pročíst si závěrečné zprávy. Pro úplný přehled ještě přidáváme odkaz na kompletní přehled informací, podmínek a termínů.

V případě dotazů neváhej kontaktovat našeho koordinátora pro výměnu – Martina Fejta – buď na telefonním čísle 776 735 542 nebo na emailu martin.fejt@iaste.cz.

Za LC IAESTE Plzeň

Jan Šrajer a Petr Tůma

praxe - leták

 

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.