Výzva k akci!

Jsme studenti ZČU, ale možná nevíme, že již brzy začnou dny otevřených zavřených dveří. Proto mě napadá, proč bychom se nemohli sejít právě v tyto dny ve škole? Často slýchávám od spolužáků, že je škoda, že už na sebe nemáme tolik času a nestihneme si už “jen tak pokecat”. Tak toto je ideální příležitost, že ano? Výhod to má hned několik- můžeme říct budoucím studentům, co je tady dobré/špatné (postěžovat si, svěřit se se strastmi studia), s uchazeči se podělíme o zkušenosti s přijímacím řízením, a hlavně se setkáme s přáteli (podrbeme, co kdo má-hlavně učitele-že?=o))! Kdy jindy si na ně uděláme čas? Proto vyzývám, abychom se všichni sešli ve “své” škole v Dny otevřených dvěří. Doma se můžete vymluvit na to, že si potřebujete trochu odpočinout a vypnout mezi zkouškami =o). Níže uvádím základní informace o dnech, kdy probíhají, ale přesnější informace hledejte na strákách své fakulty. Hledejte a hlavně PŘIJĎTE!

Fakulta strojní: 15.1.
Fakulta pedagogická: 9.1.
Fakulta filozofická: 12.1.
Fakulta elektrotechnická: 16. a 17.1.
Fakulta aplikovaných věd: 21.1.
Fakulta zdravotnických studií: 22. a 24.1.
Fakulta ekonomická: 23.1.(Plzeň) a 30.1. (Cheb)