Soutěž o nejlepší fotografii – předání cen

Soutěž už je definitivně skončená a ceny už jsou také rozdány. Nyní se můžete podívat na naše výherce.

Na začátek je nutno říci, že každá fakulta (s výjimkou nové FZS) měla svého zástupce. některá jich měla více a některá alespoň jednoho. I to je nutno říci úspěch. Ačkoliv to komise nijak nezamýšlela, tak v sekci o nejlepší fotografii se na pěti místech umístili studenti pěti různých fakult. Celkem se do soutěže přihlásilo 46 soutěžících se 72 fotografiemi.

Zastoupení soutěžících dle fakult.

Hlavní cenu vyhrál Viliam Kopál z FST. Notebooka předal zástupce sponzora Ing. Čontoš:

První místo o nejvtipnější fotografii získal Martin Kiš z FEL. Cenu předal rektor ZČU doc. Průša:

Na závěr předávání nechyběla ani společná fotografie všech výherců s rektorem a sponzorem:

Speciální cenu Dioné vybrali čtenáři svým hlasováním. Výhercem se stal Martin Dostál z FAV:

Partner a sponzor soutěže byl: