Nejen ekonomové budou po roce trsat v Parkhotelu

Milí studenti,
už 15. listopadu navážeme na úspěšné předchozí ročníky plesu fakulty ekonomické a opět se setkáme v plzeňském Parkhotelu.Ples pořádají ekonomové, zváni jste ale všichni bez ohledu na fakultu, na které studujete.

Z programu prozradíme, že provázet nás celým večerem bude moderátor Jirka Pelnář z rádia FM Plus, zahraje plzeňská kapela Dance Band Plzeň, nebudou chybět různá vystoupení, velkolepá barmanská a ohnivá show, stejně jako velká hra o zajímavé ceny a DJ Matthew po půlnoci. Prostě nás čeká ples se vším všudy.

Začátek je ve 20:00, vstup do sálu je možný od 19:30.

Začíná plesová sezóna, a tak se konečně dámy mohou obléct do večerního, pánové do slušivých obleků a užijeme si opět večer plný zábavy.

Vstupenky je možné rezervovat na e-mailu: plesfek@seznam.cz . První možnost vyzvednutí rezervací či koupě vstupenek bez rezervace (s rezervací je to vždycky lepší) bude v pondělí 5. 11. od 9:30 do 11 hodin v budově FEK – Husova 11 – v mezipatře.

Další termíny předprodeje a vše potřebné najdete na FB stránkách Ples FEK ZČU či přímo na události

Takže ještě jednou..
Kdy? Čtvrtek 15. 11. od 20:00
Kde? Parkhotel
Proč? Protože na tenhle ples se zase dlouho nezapomene.

Těší se na vás celý organizační tým 🙂

Autorka: Pavla Boháčová

plakát fek