Michal Viewegh na ZČU

Projekt Kampus is not dead, jenž vznikl s cílem oživit kulturní dění v kampusu Západočeské univerzity, se blíží konci své první etapy. Po veleúspěšném vystoupení plzeňského Cimrmanbandu, oficiálního revivalu Žižkovského divadla Járy Cimrmana, se Vám 11. prosince představí v současnosti nejpopulárnější český spisovatel, jímž není nikdo jiný než Michal Viewegh.

Michal Viewegh, pražský rodák a absolvent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, autor mnoha bestsellerů, z nichž se nejeden dočkal filmového zpracování (namátkou Román pro ženy, Účastníci zájezdu, Báječná léta pod psa atd.), k nám dorazí se svým nejnovějším počinem, thrillerem nesoucím název „Mráz přichází z Hradu“.

Vystoupení proběhne jako vždy v posluchárně EP 110, předpokládaný start je 19:00. Celá produkce by měla trvat 90 minut, přičemž bude segmentována do vlastního autorského čtení a následné besedy se spisovatelem, připravte si tedy dotazy, na něž byste rádi znali odpověď.

Počet míst k sezení je omezen kapacitou posluchárny, a tak bedlivě sledujte událost a profil na facebooku, neboť v nejbližších dnech vypustíme esenciální informace o předprodeji vstupenek, jejichž cena bude 30 Kč za kus.

Jak bylo nastíněno v úvodu – jedná se o poslední výstup letošního roku, proto si jej nenechte ujít. Již probíhají přípravy na nadcházející semestr, který jistě přinese neméně zábavný a zajímavý program.