Movember startuje již zítra! Jdete do toho?

Již zítra startuje každoroční kampaň, jejímž poselstvím je upozornit na rakovinu prostaty a na další mužská onemocnění. Movember je celosvětová akce, jež trvá přesně měsíc a každý má možnost se nějakým způsobem zapojit. Muži si nechávají narůst na listopad knírek (MO Bros), ženy zas mohou muže podporovat a šířit osvětu o zhoubné nemoci (MO Sistas).

Kníráči postupně během měsíce přetvářejí svůj vzhled a mění tím tvář mužského zdraví. Takže ti z vás, kteří slyší o Movemberu poprvé, nedivte se, že budete potkávat muže s knírky, neboť tato kampaň funguje již desátým rokem a počet knírářů strmě narůstá. Již zítra si muži hladce oholí tváře a budou pěstovat svůj knírek. A jelikož se to ve dvou (pěti, šesti, klidně dvaceti) lépe táhne, muži mohou zakládat své vlastní týmy, ve kterých se vzájemně povzbuzují, porovnávají knírky a tak dále. 🙂 Takové týmy je možné potkat i na naší akademické půdě. Například tvrdí hoši z FELu se do akce úspěšně zapojili minulý rok a letos v knírkování opět hodlají pokračovat. Pokud mají muži zájem si (beztrestně a pro dobrou věc!) vypěstovat knírek, nechť se podívají do skupiny zde:  https://www.facebook.com/MovemberFEL?fref=ts 

Ač se zdá, že je akce čistě maskulinní záležitostí, ženy se samozřejmě mohou zapojit také. Ať už aktivním podporováním či tichým tolerováním knírků!

Více informací pro zájemce zde: http://cz.movember.com/

A knírkům zdar!

Movember

 

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.