X tipů jak mít čas

A je to tady! Velká vlna zápočtů a brzy nás čeká i zkouškové. Rveme si vlasy – proč jen jsem si na učení neudělal víc času? Ale do začátku zkouškového ještě nějaký ten týden zbývá, takže s tím ještě můžeme něco udělat. Ale jak? To nám jistě prozradí na workshopu “X tipů jak mít čas“.

Ačkoliv do zkouškového ještě měsíc zbývá, já osobně jsem z něj měla nervy již včera a dozajista jsem nebyla sama. 4. prosince 2015 byl totiž mezní termín pro vyhlášení termínů zkoušek v ZS 2015/2016, takže byl Portál přetížen a já nebyla celou hodinu schopná se přihlásit na termín zkoušky, o který jsem stála. Naštěstí se nakonec zadařilo :). Tím ale stres nekončí – ba naopak! Nyní nás čeká div ne zkouška z timemanagementu, tedy toho, jak si umíme zorganizovat vlastní čas. Velkým strašákem je samozřejmě i věčně přítomná prokrastinace, která jakoby se o zkouškovém prohlubovala (pro mě osobně je to výhoda – místo učení totiž uklízím, takže v lednu a červnu se můj byt jen leskne).

 

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek…Odlož to na pozítří a máš dva dny volna… Otázkou zůstává, k čemu to VOLNO tolik potřebuješ a co o VOLNU děláš…

Nadávání na to, že NEMÁME DOST ČASU je zbytečné – čas máme, jde opravdu jen o to, jak si ho zorganizujeme. A k tomu nám může pomoci právě workshop “X tipů jak mít čas“, kde nás naučí čas využít efektivně.

Kdy? Již v pondělí 7. prosince od 18:00 v Kavárně Íčko. Více informací naleznete na Facebooku.

 

Těšíme se na Vás!

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.