Staň se členem Stavovské unie studentů Západočeské univerzity!

Chceš se přidat k SUS partě, stát se majálesovým agentem, spolupracovat s námi, vymyslet párty, pomáhat s organizací fesťáků i jiných akcí, bavit se a zároveň se něco přiučit? KONTAKTUJ NÁS! Proměň s námi svá léta na studiích na nezapomenutelnou etapu života.

Kdo vlastně jsme? – Jsme prostudentská organizace, která funguje již 27 let, od roku 1990.

Co vlastně děláme? – Soustředíme se hlavně na kulturní a volnočasové aktivity. Naším asi nejznámějším projektem je Plzeňský Majáles, kterému předchází Studentské dny a také Volba krále Majálesu. Možná jste si našich agentů všimli i na Dnech vědy a techniky, nebo Vám třeba podávali welcome drink na Reprezentačním plese Západočeské univerzity.  Nesmíme zapomenout ani na novoroční Výstup na Radyni, kde každá křižovatka je důvodem k oslavě. Na studenty v Plzni myslíme i s ohledem na jejich budoucnost, takže tradičně spolupořádáme také Veletrh pracovních příležitostí s AISECEM. Sice je přes prázdniny většina našich Vysokoškolských klubů zavřena, my se ovšem nenudíme! Třeba letos jsme strávili krásné léto s Kryštof kempem.

Máš energii, fantazii a chuť zažít něco nového? Pak neváhej a napiš nám na suszcu@centrum.cz, ale neváhej, přihlášky uzavíráme 30. října