Vyjeď v létě na dobrovolnickou stáž

Pokud stále nemáš plány na léto a chceš zažít něco nezapomenutelného, můžeš využít možnosti vyjetí do zahraničí na dobrovolnickou stáž Global Volunteer.

 Dle aktuální nabídky stáží si můžeš zvolit zemi, ve které chceš působit. Náplň práce může být různá, ale týká se zejména výuky angličtiny, prezentace naší kultury nebo pomoc se zlepšováním dovedností tamních dětí, například v Polsku, na Ukrajině, v Brazílii, v Indonésii nebo v Kolumbii.

Stáže Global Volunteer spolupracují s programem Cílů udržitelného rozvoje od OSN (SDGs = Sustainable Development Goals). Stáž trvá v rozmezí 6 až 12 týdnů.

Co tím získáš?

  • Novou zkušenost,
  • nezapomenutelné zážitky,
  • zajímavou položku do životopisu,
  • nové přátele (jak tamní lidi, tak ostatní stážisty),
  • zdokonalíš se v angličtině,
  • poznáš novou kulturu.

Jaké jsou podmínky?

Tvá angličtina by měla být minimálně na úrovni B1 a odpracuješ alespoň 25 hodin týdně. Poplatek za zprostředkování stáže je 4 990 korun (kulturní příprava pro život v zahraničí, vzdělání pro vedení lidí, komunikaci a prezentování, seminář se zaměřením na osobní rozvoj).

“V Turecku jsem byl zvyklý na mraky lidí a na Istanbul – město, kde to neustále žije. Oproti tomu je v Česku mrtvo. U nás neuslyšíte šílené troubení aut ve znamení komunikace, ani taxikáře, kteří si nadávají. Také jsem zjistil, že v Turecku tři pruhy na silnici rozhodně neznamenají, že se tam vejdou jen tři auta.” – Michal

“Stáž na Taiwanu byla jednoznačně nejlepší částí mého dosavadního života. Díky ní jsem zažil spoustu dobrodružství, které bych tady nikdy nezažil. Navíc jsem si dokázal, že dokážu bez problému žít v odlišném prostředí daleko od domova.” – Ondřej

 

Jestli tě tato příležitost zaujala, mrkni se na web NaStáž.cz, kde najdeš více informací.

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.