Benefiční festival HaDR

Benefiční festival HaDR dnes začíná!

Milí přátelé,

dovoluji si Vás opět po roce pozvat na již sedmý ročník Hudebního a Divadelního Rotaract festivalu HaDR.

Tento ročník jsme interprety rozdělili do tématických celků. Věříme, že tento krok umožní Vám, našim návštěvníkům, vybrat si druh zábavy, který Vám vyhovuje.

Letos jsme pro Vás připravili třídenní akci složenou z kapel klidnějších, kultovnějších i energičtějších a samozřejmě jsme nezapomněli ani na tradiční divadelní vystoupení.

A co Vás a nás tedy čeká? Ve středu se můžete těšit na pohodový večer s kapelou Harry, Mark & John, hrající kvalitní akustickou muziku. Ideální relaxace po náročné středě. A až budete patřičně zrelaxováni, nastoupí po Plzni velmi dobře známá kapela Poitín, jež nám přinese irské rytmy, na které si, jak ostatně sami znáte či poznáte, každý rád zatančí.

Ve čtvrtek potřebujeme všichni dodat energii na ukončení pracovního týdne, a tak přesedláme na trochu divočejší vlnu. Po roční pauze se do Plzně vrátí naši strakoničtí přátelé se svojí kapelou MaMuMa, aby nám předvedli svůj veselý hanky-panky styl a pověděli, jak letos rostou houby. V závěsu za nimi zahraje plzeňská skoroklasika Proclaim jejich metalový repertoár a donutí Vás pořádně si zařvat.

Věřím, že pokud přijdete ve středu i ve čtvrtek, budete si chtít řádně odpočinout od jakéhokoliv pohybu. Hýbat se za Vás budou tedy jiní. Antidivadlo předvede svůj kousek Hřbitovní bytí, uvedený vlastní filmovou tvorbou. Můžete mi věřit, před rokem se opravdu předvedli!!
Jejich „předskokana“ bude dělat Bára Šindelářová, vnučka člena klubu Rotary Plzeň, která předvede své umění v sólové kytaře a zpěvu. Často ji kritici přirovnávají k Zuzaně Navarové, či Radůze – a ví proč.

Pro jistotu ještě uvedu souhrnný program festivalu.

Středa
Klub JAM, Doudlevecká 27, Plzeň
20.00
– Harry, Mark & John (bandzone.cz/harrymarkjohn)
– Poitín (www.poitin.cz)
Vstup dobrovolný

Čtvrtek
Klub JAM, Doudlevecká 27, Plzeň
19.00
– MaMuMa (www.mamuma.cz)
– Proclaim (proclaim.wz.cz)
Vstup dobrovolný

Pátek
Divadlo Dialog, Smetanovy sady 9, Plzeň
19.00
– Bára Šindelářová
Vstup dobrovolný
20.00
– Antidivadlo (www.divadlodialog.cz/soubory/antidivadlo)
Vstup 50,-

Vracíme se k naší staré tradici a tedy výtěžek z celé akce půjde na azylový dům sv. Zdislavy pro svobodné matky s dětmi.

Abych neopomenul naše milé sponzory, kteří se na financování celé akce podíleli, a bez kterých by tento projekt nebylo možné uskutečnit, jedná se především o Rotary klub Plzeň (www.plzen.rotary.cz) a společnostem Young Brains s. r. o. (www.youngbrains.cz), YBhosting s. r. o. (www.ybhosting.cz) a Syntactic Sugar s. r. o. (www.syntacticsugar.com)
Mediálně nás podporuje Plzeňský deník a za propagaci děkujeme tiskárně Dragon Print (www.dragonprint.cz), reklamní dílně t1 (reklamnitextil.t1.cz) a plzeňským restauracím Americké Centrum Plzeň (www.americancenter.cz), U Dipoldů, Nad Ledem (www.zimnistadionplzen.cz/restaurace).

Reklamní leták a další informace naleznete na www.hadrplzen.cz, případně na Facebooku a Twitteru.

Doufáme, že snaha naše a našich milých interpretů nebude zbytečná, že se nás v následujícím týdnu sejde co nejvíce a že společně s Vámi, našimi přáteli, podpoříme dobrou věc.

Budeme se na Vaši návštěvu těšit.
Za Rotaract klub Plzeň,
Miroslav Štěpánek,
President RAC Plzeň 2009/2010

www.rtcplzen.cz

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.