Hlasování o vzhled FAV triček – 1. kolo

Do konce hlasování: 0 dní. A je to tu! Sbírání návrhů FAV triček je uzavřeno. Rád bych poděkoval všem, kteří se zůčastnili. Takovou účast jsem opravdu nečekal. Velmi potěšujícím faktem také je zastoupení široké řady fakult, mezi kterými celkem paradoxně naprosto chybí UUD.

Samotné hlasování proběhne ve dvou kolech. V prvním kole bude vybráno cca 10 návrhů, které postoupí do kola druhého. Každý přihlášený uživatel má právo vybrat 5 kandidátů, kteří se mu nejvíce líbí. Prvních n kandidátů s nejvíce hlasy pak postupuje do dalšího kola. Hlasování poběží pouze týden.

Pro zjištění jednotlivých čísel stačí kliknout na obrázek. Je to to číslíčko vlevo v řádku s jménem autora. Pozor! Není tím myšleno pořadové číslo obrázku! Některé návrhy mají více obrázků, abyste měli lepší představu. Popřípadě lze toto číslo zjistit podržením myši nad nerozkliknutým obrázkem.

Při hlasování prosím berte v úvahu tričko jako koncept. Některé návrhy nejsou fyzicky realizovatelné například kvůli moc velkým obrázkům. To nám ale vůbec nevadí. Před samotnou realizací trička upravíme ve spolupráci s grafickým studiem, aby byla v reálu použitelná.

[bg|fav_tricka]


Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.