Květen 2009

No Picture

Pohled z ptačí perspektivy

Události posledních dnů okolo vajíčkové aféry mohl přehlédnout jen málokdo. Nicméně na ZČU již začlo zkouškové období, a tak mají studenti spousty jiných starostí. A co na to Jáchym?No Picture

Oslava výhry v naší soutěži

Pokoj A1/007 vyhrál naší soutěž o sud piva a tento týden ho také dostal a během čtyř hodin ho i eliminoval. V článku vám přinášíme pár fotografií z akce.


No Picture

Malý krok pro studenta, velký skok pro SKM

Rezervace lůžek na kolejích na příští rok funguje již téměř výhradně elektronicky. Mnohaleté zavádění elektronických vymožeností na SKM se již začíná projevovat. Standardní zábavné fronty u kanceláří vedoucích kolejí tímto končí.


No Picture

Výsledky soutěže o sud piva

Ikdyž to nebylo vůbec jednoduché rozhodování, tak vítěz je hlasováním redaktorů dioné celkem jasný. Druhé a další místa již uváděna nejsou, protože se na nich již nikdo neshodl. Na konci článku si můžete sami zahlasovat jaký pokoj se vám nejvíce líbil.


No Picture

Fotomix z Exodu

V pátek 8. května ráno se probouzím a říkám si, jaké je asi počasí? Kouknu z okna a pohled na skoro zamračenou oblohu mě ani nijak nepřekvapí. Aby bylo krásně, to by nesměl být Exodus 🙂 Během dopoledne se mraky naštěstí jakž takž protrhaly, proto jsme si užili celkem fajnovou asi tak 18km procházku za občas i slunečného počasí.No Picture

Majáles prožitý ve frontě

Letošní majáles byl z poloviny prožitý ve frontě. Fronty byly totiž v pozdějších hodinách úplně všude – na pivo, na jídlo, na záchod. Jinak byl majáles bezva.


No Picture

Jáchymovy sexuální zkušenosti

Mezi studenty koluje spousta historek a příhod. Ne každá historka je ale vyprávěna bez přidaných ozdob od vypravěče.


No Picture

Jak to bude s ČAH?

Přinášíme Vám informace o přípravě Českých akademických her (ČAH), které se letos v červnu uskuteční právě v našem městě, tedy v nám všem známé Plzni.