Březen 2010

No Picture

Dioné + ORION

Po delší odmlce Dioné prošlo další razantnější změnou. Doufáme, že to bude změna k lepšímu a doufáme že nám pomůžete případné mouchy odchytat.


No Picture

Menzy v roce 2009

Přinášíme vám základní informace o fungování menz ZČU v roce 2009. Pro porovnání jsou rovněž uvedeny údaje za některé další české univerzity.


No Picture

Jubilejní Exodus

Přípravy nadcházejícího Exodu s krásným kulatým pořadovým číslem jsou v plném proudu. Kam a kdy se tedy půjde?


No Picture

Qui bono? Aneb komu se hodí aféra na Fakultě právnické?

V pátek 5. 3. 2010 zveřejnila Západočeská univerzita výsledky práce komise jmenované rektorem Josefem Průšou. Zpráva určená veřejnosti neobsahovala jména ani podrobnosti,které by znamenaly porušení zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Přesto zřetelně popisovala pochybení, ke kterým došlo, a byly v ní pojmenovány i pracovní pozice zaměstnanců, kteří jsou za pochybení zodpovědní.No Picture

Pohovor na nečisto, den profese a univerzita BOSCH

Firma BOSCH nabízí studentům ZČU celkem tři akce, které nabízí zdarma a navíc ještě zaplatí účastníkům cestu a ubytování. Tyto projekty jsou určeny všem studentům především technických univerzit, kteří se chtějí dozvědět více než je obsahem povinných přednášek.


No Picture

Veletrh pracovních příležitostí opět v Plzni

Rok se s rokem sešel a nastal čas pozvat Vás na Veletrh pracovních příležitostí v Plzni, který pro Vás pořádají IAESTE při ZČU v Plzni a Stavovská unie studentů ZČU v Plzni. Letošní ročník, s pořadovým číslem 15, se již tradičně uskuteční v univerzitním areálu na Borech v Plzni, jako součást celorepublikové řady Veletrhů pracovních příležitostí pořádaných IAESTE na všech významných univerzitách v ČR.


No Picture

Navrhni logo a vyhraj

 Studentská organizace AEGEE Plzeň vyhlašuje soutěž o ztvárnění jejího loga.No Picture

Hodnocení kvality výuky za zimní semestr

V pátek 5.3. skončila anketa hodnocení kvality výuky za zimní semestr akademického roku 2009/10. Pojďme se podívat, jak to vypadalo s účastí na jednotlivých součástech ZČU.