Červen 2010

No Picture

Výsledky doplňovacích voleb do AS FPR – porážka reformistů?

Ve dnech 22 a 23.6, proběhly na FPR doplňovací volby dvou studentských zástupců do tohoto zastupitelského orgánu. Výsledky hlasování jsou interpretovány jako určitá porážka reformistického křídla, které v dosavadní studentské komoře jednoznačně dominovalo.   


No Picture

Soutěž – předání cen

Slavnostní předání cen v amatérské fotografické soutěži Dioné na téma ZČU. Ceny předal rektor ZČU doc. Průša.


No Picture

Studentská komora podporuje studentské organizace

Začátek června nemusí být jen ve znamení zkoušek (a jejich zapíjení J), řada zástupců studentských organizací se totiž rozhodla zpestřit si ho společným meetingem. Jaké organizace na ZČU máme, jaké mají společné zájmy a problémy, jak jim pomáhá Studentská komora akademického senátu (SK AS) a má to všechno nějaký dopad na „běžného“ studenta?


No Picture

Výsledky soutěže o nejlepší fotografii

Počátkem měsíce zasedla porota pro posouzení pěti nejlepších fotek a pěti nejvtipnějších fotek. Volba nejlepších fotografií nebyla jednomyslná a rozhodně ne jednoduchá. Vítězům gratulujeme a děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili.


No Picture

Čeká nás zavedení školného na veřejných VŠ?

Před několika dny oznámili vyjednavači ODS, TOP 09 a Věcí veřejných připravenost zavést školné na veřejných vysokých školách. Jak konkrétně by mohl jejich návrh vypadat? A co tomu říkají studenti?