Leden 2011

No Picture

no to mi po*er bulvu :)

Slavný to výrok nového tiskového mluvčího plzeňských práv o bývalém děkanovi FPR. Ve snaze o sebelikvidaci fakulty se stal mediální tváří FPR čtyřicetiletý student třetího ročníku s nízkým morálním kreditem.

28. 1. 2011  Petr Štillip rezignoval na funkci tiskového mluvčí FPR.
No Picture

DNY.OTEVRENYCH.DVERI.S11E03.FPE

Dne 14. ledna se konal Den otevřených dveří na Pedagogické fakultě. Jedna známá česká písnička sice praví: „Mirek je jednom jeden“, avšak k nafocení této akce bylo zapotřebí Mirků dvou (Mirek Vodička a já).


No Picture

Proděkan FPR prof. Eliáš rezignoval

Proděkan FPR pro vědu a výzkum prof. Karel Eliáš dnes rezignoval na svoji funkci. Důvody jeho odchodu z vedení fakulty nebyly na žádost samotného prof. Eliáše zveřejněny…


No Picture

DNY.OTEVRENYCH.DVERI.S11E02.FEL

V pátek 14. a v sobotu 15. ledna probíhal Den otevřených dveří Fakulty elektrotechnické ZČU. Náš server zavítal na sobotní část této akce. A co si FEL pro své potenciální budoucí studenty vlastně připravila?


No Picture

DNY.OTEVRENYCH.DVERI.S11E01.FF

Po roční odmlce jsme pro vás opět připravili seriál reportáží ze dnů otevřených dveří jednotlivých fakult ZČU. Jako první se podíváme na Fakultu filozofickou, která potenciální uchazeče o studium přivítala v pondělí 10. ledna odpoledne…No Picture

O studijní neúspěšnosti na ZČU

Jedním ze zajímavých a poměrně ostře sledovaných kritérií týkajících se vysokého školství je míra studijní neúspěšnosti. Podívejme se, jak sou na tom v této oblasti jednotlivé součásti ZČU a jaký je vývoj za posledních několika let.