Únor 2012

No Picture

Startuje 17. Veletrh pracovních příležitostí

Hledání práce si přeje každý odbýt co nejrychleji. Bohužel se z něj může stát zapeklitý běh na dlouhou trať se spoustou překážek. Aby se studenti a čerství absolventi vysokých škol v tomto závodu co nejrychleji zorientovali, připravila studentská organizace IAESTE sérii veletrhů, která má studentům a absolventům pomoci.


No Picture

Otevřený dopis

Vážený pane děkane,  obracím se na Vás formou otevřeného dopisu, abych vyjádřil svůj nesouhlas s promítáním přednášky prof. Kellera, které je na Filozofické fakultě v rámci Týdne neklidu plánováno na čtvrtek 1. března.


No Picture

Meziuniverzitní veletrh studentských organizací

Mnozí z našich čtenářů dostali minulý týden hromadný email s informací, že se chystá tady u nás v Plzni konference České studentské unie spojené s meziuniverzitním veletrhem studentských organizací. Nyní jsme pro vás připravili malý fotoreport přímo z prostor budovy FEL, kde se dne 24. 2. konal.


No Picture

Reprezentační ples ZČU

Reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni se uskuteční 16. března v Měšťanské besedě.No Picture

Setkání členů Studentské komory AS ZČU a členů studentských komor AS všech fakult ZČU

Ve středu 22. února 2012 proběhlo setkání SK velkého senátu se zástupci malých SK v restauraci Alfa od 20:00. Co je určitě potěšující, že z každé fakulty přišel minimálně 1 zástupce. Celkový počet účastníků si troufám odhadnout cca. na 35 lidí, protože byli přítomni také mluvčí iniciativy Plzeň za svobodné vysoké školy a studentští delegáti ZČU v Radě vysokých škol.No Picture

Nahlédněte do pánské pracovny 18. století

Výstava Muzea Českého krasu v Berouně přenáší návštěvníky do minulosti a představuje předměty spojené s životem šlechtice. Využijte této příležitosti a poznejte známé i neznámé předměty 18. století.No Picture

Ochutnej kus světa s IAESTE

Praxe, návštěva exotických míst, poznávání nových lidí. To jsou asi nejčastější plány studentů na léto. Studentská organizace IAESTE Ti nabízí jedinečnou možnost, jak tohle všechno zkombinovat. Už brzy budeš mít příležitost vycestovat na pracovní stáž, aniž bys musel absolvovat jazykový konkurz. Jak je to možné?