Červenec 2012


No Picture

Výstavba na Borech

Ačkoliv to v areálu na Borech vypadá rozestavěně, tak ta největší výstavba nás teprve čeká. Vzhledem k tomu, že ZČU byla mimořádně úspěšná při získávání zdrojů na výstavbu, tak se areál na další dva roky promění v opravdu velké staveniště. 


No Picture

HelpChat nyní se slevou 800 Kč!

Jazykové konverzace HelpChat, které pořádá studentská organizace AIESEC ve spolupráci s jazykovou školou Eufrat Group, začaly minulý týden a nyní je pro všechny zájemce připravena speciální slevová akce – každý přihlášený pro termín 23.7. – 5.8. 2012 získá kurz se slevou 800 Kč za 2100 Kč! Účastníky čeká čtnáct dní intenzivních konverzací a her ve vybraném jazyce (angličtina, španělština, francouzština) s lektorkami z Maroka, Filipín a Kanady. Podrobnější informace a registrační formulář o projektu naleznete na webu http://helpchat.aiesec.cz

 


No Picture

Na Fakultě zdravotnických studií vznikl nový studentský spolek R&R, pro Vás.

 

Na Fakultě zdravotnických studií vznikl nový studentský spolek R&R, pro Vás. Cílem spolku je pořádání aktivit, nejen pro studenty této fakulty, ať už se jedná o ples či každosemestrální FZS párty. Dalším cílem je zlepšovat prostředí pro studium, a proto se ho snažíme studentům co nejvíce přizpůsobit např. získáním nových pomůcek pro výuku a praxi. Dále se snažíme stmelit studenty naší fakulty, neboť různé katedry sídlí v různých budovách.