Srpen 2012

No Picture

Nový Průvodce prváka je tady

V minulém týdnu jsme vás informovali o novém vydání Průvodce prváka, jehož zveřejnění v elektronické podobě jsme naplánovali na září. Pro představu jsme pak zveřejnili vydání z minulého roku a potěšilo nás, že ač neaktuální, vzbudil Průvodce velký ohlas. Rozhodli jsme se pro to, že jeho letošní elektronické vydání uspíšíme.

 
No Picture

Chceš mít lepší CV než 100 000 dalších absolventů?

Skutečně kolem 100 000 absolventů ročně opouští budovy VŠ (ať už veřejných či soukromých) a jdou si hledat zaměstnání. Chceš se od nich odlišit? Přidej se k mezinárodní studentské organizaci IAESTE při ZČU!


No Picture

Staňte se členem AIESEC Plzeň!

Podzim se blíží a s ním přichází i pro letošek poslední příležitost stát se členem největší studentské organizace na světě – AIESEC Plzeň právě otevírá


No Picture

Nový Průvodce prváka nejen pro prváky

S blížícím se novým akademickým rokem se blíží i doba, kdy na naší univerzitě nastoupí do prvního ročníku několik tisíc nových studentů. A jelikož se domníváme, že první ročník na vysoké škole je ročník nejtěžší, připravili jsme právě pro nově přijaté studenty nové vydání brožury Průvodce prváka.

 


No Picture

Přihlášky na seznamovák Prvákoviny znovu otevřeny!

Seznamovací akce pro všechny prváky ZČU Prvákoviny znovu otevírá přihlášky. Pokud jste se nestačili přihlásit do 10. srpna, máte možnost se registrovat zde a to od 13. srpna až do 6. září, kdy se přihlášky uzavřou již konečně.


No Picture

Největší squashová liga v Plzni mění svůj název

Z VŠ LIGY je teď VAŠE LIGA. Squashová liga, kterou v jarní sezóně hrálo v Plzni 80 hráčů, mění svůj název. Squashová liga založená v roce 2007 Tomášem Reinbergerem byla původně určena výhradně pro studenty pražské VŠE. Přes rozšíření do celé Prahy, dalších měst republiky a o další sporty se VAŠE LIGA vyvinula v největší amatérskou ligu v ČR ve squashi, badmintonu, beach volejbale a tenise.