Listopad 2014

No Picture

První domácí zápas Evropské hokejové univerzitní ligy

No Picture

Career Days LIVE

Tak, jako tradičně, budete mít i příští rok možnost zúčastnit se veletrhu
No Picture

Na 10 měsíců do Kolumbie? FUTURE COLOMBIA PROJECT!

Cestování tvoří nedílnou součást tvého vzdělání, proto dlouho neotálej a ještě v době vysokoškolského studia podlehni „cestovatelské nemoci“ ! Neoslabí Tě, ale naopak odstartuje něco, z čeho budeš čerpat do konce života. Záhy zjistíš, že když poznáš cizí kraje, lidi a zvyklosti, poznáš teprve svoji zemi a především sám sebe. Zapoj se proto do projektu, určeného  pro studenty z celého světa, zaměřeného na výuku anglického jazyka v Kolumbii. Začínáme koncem ledna 2015!


No Picture

Cheb zve na Samíka!!!!

     Již tradičně se v Chebu dne 26.11. uskuteční  akce, na kterou ať už stávající nebo bývalí studenti velice rádi vzpomínají, ba co víc, každoročně se vracejí.


No Picture

Rozhovor s Ing. Pavlem Šteklem, Ph.D.

Ing. Pavel Štekl, Ph.D. , odborný asisten na fakultě elektrotechnické, katedře teoretické elektrotechniky.

Jak vzpomínáte na svá studijní léta na vysoké škole?

Na alma mater VŠCHT v Praze vzpomínám velice krásně. Zažil jsem tam toho velice hezkého, ale i spoustu práce, někdy i smutného. Bylo to takové vyvážené. To hezké časem zůstane a na to horší člověk postupem času zapomíná, až úplně zapomene. A tím vím, jaké předměty jsem rád neměl a naopak, které jsem rád měl. Postupem času jsem se v těch předmětem profiloval a specializoval až do doktorátu.No Picture

Týden s AIDS

AIDS je považován za nejrychleji se šířící nemoc na světě. Málokdo se ovšem o tuto nemoc zajímá a mnozí ani neví, jak se přenáší.