Březen 2015


No Picture

Veletrh pracovních příležitostí 2015

Letos se konal jubilejní 20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí v Plzni. Na takové akci samozřejmě nemohlo chybět ani Dioné. Zajímavé informace a video rozhovor – odkaz v závěru článku – nám poskytl David Ženíšek, člen organizace IAESTE, který měl téměř celý veletrh na starost.


No Picture

Studentský ples ZČU

Již příští týden, tedy 1. dubna 2015, propukne v 19:00 už devátý Studentský ples ZČU – tentokrát na téma Antika. Jaký program nás letos čeká? Kdo stojí za organizací plesu a jak se můžeme podílet třeba na příštím ročníku? Odpovědi na tyto otázky spolu s rozhovorem s Bc. Jakubem Nedvědem Vám přináší Dioné.


No Picture

Slavnostní inaugurace rektora ZČU

Studenti ZČU jsou zváni na slavnostní inauguraci rektora Západočeské univerzity v Plzni doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka. Ten převezme žezlo (doslova) od bývalé rektorky PaedDr. Ilony Mauritzové Ph.D. 1. dubna 2015 ve 14 hodin a to v posluchárně EP130 (Fakulta elektrotechnická – areál Bory).No Picture

Čeští studenti vyjíždějí do zahraničí

Chystáte se vyjet do zahraničí – ať už na studijní či pracovní pobyt? Nebo o tom zatím jen přemýšlíte a zajímá vás, jaká úskalí vás mohou v cizí zemi čekat? Studenti nejen ze ZČU se s námi podělili o své zkušenosti s výjezdy do zahraničí.
No Picture

Přehled organizací umožňující zahraniční pobyty pro studenty!

Váháte, jestli je zahraniční pobyt právě pro Vás? Nevíte, co studium či práce v cizí zemi obnáší? Nevíte, jaké jsou možnosti? Například které organizace je možno využít? Pak čtěte následující stručný přehled těch největších a nejzajímavějších organizací u nás, které Vám studijní pobyt v zahraničí velmi usnadní.


No Picture

Anketa univerzitní knihovny

Spustili jsme anketu, v níž po celý březen můžete hodnotit kvalitu našich služeb. Rádi bychom znali Váš názor, abychom v budoucnu mohli vyjít vstříc Vašim potřebám a přáním. Prosíme Vás o vyplnění dotazníku, který má 24 otázek a jeho vyplnění Vám zabere asi 15 minut.

Dotazník naleznete na stránce https://www.survio.com/survey/d/knihovna-zcu.