Březen 2016

No Picture

Psaní je pro mě droga

Zajímavý příběh absolventky Západočeské univerzity, Jitky Ludvíkové, která svojí vášni podlehla natolik, že za posledních 13 měsíců vydala již svůj třetí knižní titul a psaní se tak začala věnovat na plný úvazek.


No Picture

Festival arabské kultury se blíží

Na mnohé působí tato akce jako červený hadr na býka. Někteří se nemůžou dočkat a těší se. Ano, i takové emoce způsobuje Festival arabské kultury. Koná se již 30. března a během jeho průběhu se můžeme těšit na mnoho zajímavých akcí. A proto jsme se zeptali Michaely Vaňkové, která má na starosti PR, aby nám řekla, co nás čeká.


No Picture

Krásné Velikonoce

Nezapomeňte, že dnes je volno, stejně tak zítra (pátek 25.3.) a v pondělí (28.3.), abyste nedopadli jako kamarád, který ráno vstal do školy a divil se, kde všichni jsou :)!

Dioné Vám přeje krásné Velikonoce!

Velikonoce


No Picture

Nočník 2016 – noční orientační běh

nocnik_2016

Cestuj, pracuj, užívej – Work and Travel USA

Láká tě cesta do USA? Brigády se nebojíš a cestování tě baví? Pak právě pro tebe je program Work and Travel ta nejlepší cesta, díky které můžeš pracovat a následně cestovat po Spojených státech amerických a to buď jednotlivě, ve skupince s přáteli nebo s partnerem. Konkrétní informace pro zájemce a ohlas studenta, který se programu Work and Travel zúčastnil, si přečti v pokračování tohoto článku. A nezapomeň, uzavírka přihlášek končí v dubnu 2016.


No Picture

Reportáž z 10. ročníku Studentského plesu ZČU

Tak a je to za námi – 10. ročník Studentského plesu máme bohužel za sebou. Věříme, že jste si ho užili stejně jako my, celý organizační tým. Ti, kteří se této slavnostní události nemohli zúčastnit, chtějí si průběh plesu připomenout, nebo jim chybí některé útržky vzpomínek, si celý ples mohou projít v následující reportáži.


No Picture

Stavovská unie studentů ZČU v Plzni

Tento rok se na organizaci Studentského plesu ZČU podílí hned 5 organizací. ESN Pilsen, Stavovská unie studentů ZČU v Plzni, ELSA Plzeň, AIESEC Plzeň a Dioné. V článku o plese jsme slibovali, že vám všechny tyto organizace blíže představíme. Tentokrát si přečtěte informace o organizaci Stavovská unie studentů ZČU v Plzni.


No Picture

Univerzita třetího věku ZČU

Potkali jste ve fakultní budově větší počet starších lidí, kteří tvrdí, že jdou na přednášku? Připadá vám to zvláštní? Ale kdepak! Tyto naše kolegy má na svědomí Univerzita třetího věku Západočeské univerzity v Plzni. Pro informace šla Dioné rovnou ke zdroji a vyzpovídala Mgr. Magdalenu Edlovou, DiS., tajemnici U3V, ale také některé účastníky a lektora.


No Picture

AIESEC Plzeň

Tento rok se na organizaci Studentského plesu ZČU podílí hned 5 organizací. ESN Pilsen, Stavovská unie studentů ZČU v Plzni, ELSA Plzeň, AIESEC Plzeň a Dioné. V článku o plese jsme slibovali, že vám všechny tyto organizace blíže představíme. Tentokrát si přečtěte informace o organizaci AIESEC Plzeň.


No Picture

Dioné

Tento rok se na organizaci Studentského plesu ZČU podílí hned 5 organizací. ESN Pilsen, Stavovská unie studentů ZČU v Plzni, ELSA Plzeň, AIESEC Plzeň a Dioné. V článku o plese jsme slibovali, že vám všechny tyto organizace blíže představíme. Tentokrát si přečtěte informace o studentské organizaci Dioné.