Největší squashová liga v Plzni mění svůj název

Z VŠ LIGY je teď VAŠE LIGA. Squashová liga, kterou v jarní sezóně hrálo v Plzni 80 hráčů, mění svůj název. Squashová liga založená v roce 2007 Tomášem Reinbergerem byla původně určena výhradně pro studenty pražské VŠE. Přes rozšíření do celé Prahy, dalších měst republiky a o další sporty se VAŠE LIGA vyvinula v největší amatérskou ligu v ČR ve squashi, badmintonu, beach volejbale a tenise.

Po pěti letech fungování ligy se ukázalo, že hráče nespojuje ani tak to, že by byli studenti, ale spíš společný zájem o sport, poznávání nových spoluhráčů a aktivní životní styl. Liga je otevřena všem těmto lidem a logicky tak přichází další krok – přejmenování. To že v názvu není „VŠ“ zdůrazňuje právě její otevřenost.

V Plzni se hraje squashová liga od roku 2008. V současnosti v pěti partnerských sport centrech. Tým VAŠÍ LIGY neustále pracuje na zlepšování ligy a tak došlo k vývoji propracovanému webu (www.vaseliga.cz), který je základem pro úspěch ligy. Začátkem podzimní sezóny (v říjnu) přijdou nové změny ve způsobu domlouvání zápasů, což je důležitá součást ligy, a rozšíření o nový sport. Tentokrát sport olympijský – badminton.

Petr Lundák
petr.lundak@vsliga.cz
Nový správce VAŠÍ LIGY

Přidej komentář jako první k "Největší squashová liga v Plzni mění svůj název"