Chceš mít lepší CV než 100 000 dalších absolventů?

Skutečně kolem 100 000 absolventů ročně opouští budovy VŠ (ať už veřejných či soukromých) a jdou si hledat zaměstnání. Chceš se od nich odlišit? Přidej se k mezinárodní studentské organizaci IAESTE při ZČU!

Jsme skupina mladých lidí, kteří pracují na velmi zajímavých projektech jako Veletrh pracovních příležitostí, katalog iKariéra či Průvodce prváka.

Baví Tě IT, PR, HR, design nebo jen rád organizuješ a vedeš lidi? Vystup z davu Tvých spolužáků a ukaž, co v Tobě opravdu je. Buď si jistý/á, že všechny zkušenosti, které u IAESTE získáš, se budou skvěle vyjímat ve Tvém životopise.

Zde můžeš vyplnit registrační formulář a čekej, až se Ti ozveme. Třeba zrovna o Tebe se rozroste náš tým.

Za LC při ZČU v Plzni Marcela Chladová

Přidej komentář jako první k "Chceš mít lepší CV než 100 000 dalších absolventů?"