Nový Průvodce prváka je tady

V minulém týdnu jsme vás informovali o novém vydání Průvodce prváka, jehož zveřejnění v elektronické podobě jsme naplánovali na září. Pro představu jsme pak zveřejnili vydání z minulého roku a potěšilo nás, že ač neaktuální, vzbudil Průvodce velký ohlas. Rozhodli jsme se pro to, že jeho letošní elektronické vydání uspíšíme.

 

Nové vydání Průvodce si tak můžete z našich stránek stáhnout již nyní. Kromě aktuálního plánu akademického roku se dozvíte např. i to, jak se bude od ledna jmenovat Ústav umění a designu, co dělat, když je spolubydla troublemaker a spoustu dalších informací. Provedli jsme i rozsáhlou revizi  kapitoly „Volný čas“.  Kromě starých evergreenů, jako jsou divadlo a film, zde nově naleznete i…no nechte se překvapit.

 

V průběhu září rozdáme při zápisech Průvodce prváka všem studentům nastupujícím do prvního ročníku. Po začátku semestru si pak může každý, kdo bude mít zájem, přijít pro tištěnou verzi do naší kanceláře HJ-202 v budově Husova 11.

 

Můžeš přijít i s připomínkami, jak našeho Průvodce do budoucna vylepšit. Víme, že není bez chyby, a že ještě zbývá udělat hodně práce, proto už teď začínáme pracovat na příštím vydání. Do jeho tvorby se můžeš zapojit i Ty. Jak? Stačí se k nám přidat. V našem týmu jsou vítáni všichni lidé s nápady, elánem a chutí něco dělat. Činnost v IAESTE Tě nic nestojí, tím, že se zapojíš, můžeš jen získat.

obálka pp12

Své připomínky, nápady a postřehy můžeš psát i na naší Facebookovou stránku nebo na Google+.

 

Přidej komentář jako první k "Nový Průvodce prváka je tady"

Zanechte komentář