Mnoho způsobů…

Jon Lajoie, kanadský hudebník a světoznámá internetová celebrita, v jedné ze svých hitových písní zpívá, že je nespočet variant, jimiž můžeme vyjádřit svůj cit k osobě blízké. A má pravdu!

Vzpomeňme všechny ty alternativy, kterými dáváme svým protějškům najevo svou náklonnost. Skromnou dívku potěší sebedrobnější dáreček, co my víme, třeba srdce z perníku či pouhé pohlazení. Náročnější partnerka vyžaduje romantickou večeři při svíčkách spojenou s žádostí o ruku a následnou exotickou dovolenou. Naprostým extrémem jsou dívky, jež se narodily ropným magnátům či majitelům sítí nejvybranějších hotelů, kterýmžto se zřejmě nezavděčíte ani ostrovem v Karibiku nesoucím jejich jméno.

Co se týče nás mužů, je situace mnohdy stejně jednoduchá jako složitá. Nejeden ješitný manžel vyžaduje od své femme fatale čas od času ústupky v podobě rozšíření domácího týmu, jestli tušíte, co tím myslím, či nám naopak bohatě postačí absence ženského elementu v obývaném prostoru.

Prostě a jasně, po čem ženy touží, to ví snad jen Mel Gibson, po čem touží muži, to kolikrát nevíme ani my sami. Evidentní však je, že bez důkazů přítomnosti milovaných v našich srdcích není harmonie a spokojenosti.

Proto nyní přejdeme k tomu nejdůležitějšímu, totiž k jádru pudla – proč jste museli k zásadní myšlence celého článku dojít až sem? Inu, jak jste jistě zaregistrovali, blíží se Vánoce. Sotva se otočíte, (možná) přijde Nový rok. Párkrát se vyspíte a na dveře Vám zaklepe Valentýn. Už víte, jakým způsobem budete ventilovat lásku?

Přidej komentář jako první k "Mnoho způsobů…"

Zanechte komentář