Průvodce prváka nejen pro prváka

Jen co pominula vlna přijímacích zkoušek, začala vlna další, tentokrát zápisová.  Zatímco studenti vyšších ročníků si odbydou zápis až v září, někteří z čerstvě přijatých studentů, kteří nastoupí do prvního ročníku, měli zápis již ve druhé polovině června. Pro ně a pro všechny další prváky jsme jako každý rok připravili nové vydání brožury Průvodce prváka po ZČU.

Brožura obsahuje ty nejdůležitější informace o tom, jak naše univerzita funguje, kdo je kdo, kde je co a na co všechno si dát při studiu pozor. Při sestavování nového vydání jsme zohlednili i připomínky, které jste k jeho loňskému vydání měli vy, čtenáři Dioné. Upravili jsme tak informace o studijních předpisech, odstranili některé chyby a aktualizovali všechny informace. Dále jsme přidali i nové tipy, kde trávit volný čas. Průvodce tak obsahuje všechny informace, které jsou pro prváka důležité a doplnili jsme jej i o pár rad, aby byl nástup na vysokou školu co nejsnazší.

Letošní Průvodce prváka vyšel po dohodě se studijními odděleními v nákladu 4.500 kusů. Jako v minulých letech, i letos je distribuován mezi začínající studenty  zdarma, právě při zápisu do prvního ročníku. Tím zajistíme, aby svého průvodce dostal opravdu každý prvák. První studenti dostali svého Průvodce prváka již 25. června.

Jako v minulých letech, i letos připravuje studentská organizace IAESTE Průvodce prváka v elektronické podobě. Brožura je tak dostupná nejen studentům prvních ročníků, ale všem studentům Západočeské univerzity, kteří mají zájem do něj nahlédnout. V elektronické podobě bude brožura dostupná od září na našich stránkách.

Průvodce prváka právě dorazil na kampus. Na vozíku je přibližně 1/4 výtisků.

Přidej komentář jako první k "Průvodce prváka nejen pro prváka"