Exodus – Poor man´s Edition

Pár desítek odvážných jedinců se v sobotu vydalo na tradiční studentský pochod Exodus, který se nesl v duchu otrhaných kalhot, neholených tváří a nemytých vlasů. Zkrátka Vágusové se vydali na trasu, která startovala od plzeňské ZOO, pokračovala směrem na Radčice, Malesice, Vochov, Novou Hospodu a ústila ve studentském klubu Studna na Borech. Trasa měřila přes 19km, ale nutno dodat, že díky skvělému počasí, dobré náladě, dostatku zásob okeny, igelitových tašek se salámem a tak dále, utekla cesta jako nic.

Nám nezbývá, než poděkovat organizátorům a všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli za příjemné odreagování se (nejen) od studijních povinností. Dále poděkovat těm, co objednali tak skvělé počasí, všem účastníkům, kteří vytvořili jedinečnou exoďáckou atmosféru a teď si jdeme léčit puchýře a dospat spánový deficit.

Pro přehled přidávám pár fotek pořízených účastníky 🙂

Exodus 1

Společné foto účastníků na Vinicích

Co tam asi máme dobrého?