Chystáte se na stáž? Využijte předností mezinárodní zkoušky. Více informací na http://www.ujp.zcu.cz/student/mjz/ielts.html

IELTS International English Language Testing System (zkouška je jednou z Cambridgeských zkoušek) je mezinárodně uznávaná jazyková zkouška zakončená certifikátem, kterou organizuje Britská rada po celém světě. Zkouška IELTS otvírá dveře do světa, pomůže vám žít, studovat a pracovat, kdekoliv si vyberete. Zkoušku IELTS akceptuje více než 8000 organizací po celém světě. Mezi ně se řadí vládní, akademické a zaměstnanecké instituce.Zkouška je k dispozici ve dvou modulech: akademickém a všeobecně vzdělávacím. Ústav jazykové přípravy nabízí akademický modul určený k prokázání jazykových kompetencí za účelem studijních pobytů a profesních stáží na zahraničních univerzitách, např. v rámci programu Erasmus.

Přidej komentář jako první k "Termín registrace na lednovou zkoušku IELTS na ZČU byl prodloužen do 10.12. 2014."