Doplňující volby do Akademického senátu ZČU – Fakulta aplikovaných věd

Vyhlašují se doplňující volby do Akademického senátu ZČU do studentské části volebního celku FAV. Ještě stále máte šanci kandidovat!

Písemný návrh na kandidáta podávejte do formuláře na této adrese, a to do 25. března 2015 prostřednictvím jakéhokoli člena volební komise.

Součástí návrhu musí být jméno, příjmení a studentské číslo kandidáta z řad studentů. Návrh musí dále obsahovat písemný souhlas kandidáta s návrhem.

Návrhy předávejte nejlépe osobně do rukou člena Volební komise: Ing. Andrea Zápotocká, Ph.D. (KKY), Ing. Pavel Balda, Ph.D., Bc. Lucie Horníková (studentka FEL), Bc. Ondřej Havlíček (student FAV), Bc. Aleš Pavel (student FST).

Volby pro funkční období 2014/2015 se budou konat ve vestibulu budovy NTIS a to 8. a 9. dubna 2015.

Přidej komentář jako první k "Doplňující volby do Akademického senátu ZČU – Fakulta aplikovaných věd"