Excelent Halloween Party

Kdo se v pátek 27. 10. pohyboval v okolí, nebo přímo v Pantheonu, mohl se snadno vyděsit! Na každém kroku totiž potkával nejrůznější přízraky, strašidla, mrtvé nevěsty… Důvod? Excelent Halloween Party, kterou pořádalo ESN Pilsen ve spolupráci s další studentskou organizací fungující při Lékařské fakultě UK v Plzni, ISMAPem.

party

Každý návštěvník této party dostal na uvítanou panáka Jagërmaistera, a pak už mohl vybírat z akčních drinků, které jsme pro ně pro tuto příležitost domluvili, např. White Spirit (gin + tonic) za pouhých 40 Kč.

Celý Pantheon byl tématicky vyzdobený v duchu Halloweenu, ať už v přízemí nebo v prvním patře, kde byl zároveň i fotokoutek.

výzdoba

S přibývající hodinou přibývalo i lidí, takže nakonec byl klub nacpaný k prasknutí, a k vidění byly vidět nejrozmanitější masky a převleky.

obraz

fff

ddd

Všichni jsme si tuhle párty parádně užili a doufáme, že na té příští se potkáme i s Vámi!! 😉 Sledujte náš facebook.

Přidej komentář jako první k "Excelent Halloween Party"